NEWSY

Wypatrujcie smutnego klauna – jest już dostępny w The Sims 4!

2016-04-24 14:58:17, komentarzy: 0

Niezręczna sprawa. Chcieliśmy dodać do The Sims 4 coś nowego, żeby uszczęśliwić Waszych Simów, więc stworzyliśmy klauna. Wygląda jednak na to, że zdarzył się jakiś wypadek. Klauni rozśmieszają ludzi, prawda? Cóż, ten jest inny. Potrafi tylko wszystkich zasmucać. To doprawdy tragiczne. I zupełnie niezamierzone…

Żartujemy! Specjalnie stworzyliśmy klauna, który nie jest najlepszy w swoim fachu! Fani pierwszej gry The Sims być może pamiętają słynnego smutnego klauna, który przechadzał się po okolicy, psując wszystkim humor. Ta urocza (?) postać powraca w The Sims 4 i jest dostępna za darmo*. Jeśli to Was nie uszczęśliwi, to… cóż, ten klaun też tego nie uczyni. Tragiczny klaun umie tylko zasmucać Simów.


 

Tragiczny klaun zacznie się pojawiać w świecie po pobraniu najnowszej aktualizacji The Sims 4. Nikt więc nie będzie pewny, kiedy ten smutas się napatoczy i podejmie rozpaczliwą próbę żonglowania. Można go (albo ją, w dziedzinie katastrofalnej błazenady panuje równouprawnienie) również przywołać, oglądając obraz smutnego klauna. A jeśli to nie wystarczy, pozostaje przebrać Sima w strój tragicznego klauna, aby sam zatruwał życie innym! Z chęcią się przekonamy, jak bardzo Waszym Simom spodoba się ten nowy nabytek w grze!

źródło:https://www.thesims.com/pl_PL/news/tragic-clown


 

czytaj więcej »

6 rzeczy, których powinien spróbować detektyw w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-04-29 16:04:36, komentarzy: 0

Chroń i służ

Być może wiesz już o kilku świetnych rzeczach, które Twój Sim może robić, ratując innym życie jako lekarz lub prowadząc sklep w dodatku The Sims 4 Witaj w Pracy*. W tym tygodniu chcemy skupić się na karierze zawodowej detektywa i pomówić o tym, jak możesz maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności rozwiązywania spraw kryminalnych.

Prezentujemy sześć rzeczy, których należy spróbować, starając się zdobyć stanowisko komendanta policji!

 

Znajduj ukryte wskazówki na miejscu przestępstwa. Nauczenie się prawidłowego szukania wskazówek na miejscu przestępstwa to podstawa powodzenia w pracy detektywa. Czasami uda Ci się dostrzec porozrzucane wskazówki – takie rzeczy, jak przypalone lub uszkodzone obiekty, graffiti albo skradzione dobra. W innych przypadkach trzeba będzie skorzystać ze specjalnych umiejętności Twojego Sima. Kliknięcie podłogi i wybranie interakcji „Szukaj wskazówek” spowoduje podświetlenie trudno dostrzegalnych śladów.  

Jeśli chcesz, by Twój Sim stał się doskonałym detektywem, daj mu cechę-nagrodę „Uważny”. Jedna ze wskazówek, które odkrywasz, może pozwolić Ci poznać cechy podejrzanego. Być może podejrzany jest „samotnikiem” albo jest „ambitny”. I chociaż możesz się tego dowiedzieć, rozmawiając z różnymi podejrzanymi, jeśli masz cechę „Uważny”, znacznie to przyśpieszysz. Po odblokowaniu tej cechy przez wydanie punktów satysfakcji Twój Sim będzie mógł automatycznie identyfikować cechy dowolnych Simów, których spotyka. Sim, który potrafi identyfikować podejrzanych, po prostu z nimi rozmawiając? To brzmi jak pomysł na świetny serial kryminalny!

Słuchaj przyjaznych zachęt komendanta. Masz trochę czasu do zabicia między sprawami, gdy jesteś na posterunku policji? Komendant policji rzuca fantastyczne uwagi, które pojawiają się w prawym górnym rogu ekranu, więc spędź trochę czasu na pogawędkach ze swoim szefem. Komendant naprawdę nie owija w bawełnę, więc idź z nim pogadać tylko wtedy, jeśli chcesz usłyszeć prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.

Przeszukaj podejrzanego, by sprawdzić, co chowa w swoich kieszeniach. Gdy znajdziesz swojego podejrzanego, pora wrócić na posterunek policji i zarejestrować zatrzymanego. Ale zanim Twój Sim będzie mógł go przesłuchać, warto sprawdzić, czy podejrzany ma puste kieszenie. Nie chcesz przecież, by przemycił do celi jakieś noże albo... ryby.

Umieść lustro weneckie w swoim domu lub firmie. Jedną z nagród, które możesz odblokować, grając w karierze detektywa, jest lustro weneckie, czyli okno z jednej strony i lustro z drugiej. Ale mimo tego, że odblokowane jest przez detektywa, wciąż możesz używać tego lustra w swoim domu lub firmie! Ten świetny obiekt można wykorzystywać na różne, twórcze sposoby.

Zgrywaj dobrego/złego gliniarza podczas przesłuchania. Powiedzmy sobie szczerze – nie ma nic lepszego niż oglądanie gliniarzy na filmach lub w serialach, którzy przechodzą od „Jestem po Twojej stronie, ja też uwielbiam lamy!” do „Przyznaj się! Ukradłeś ciasto z kuchni Belli Ćwir!”. Teraz Twój Sim także może być takim szurniętym gliniarzem!

Nie macie jeszcze tego dodatku? Przeczytajcie o 8 rzeczach, które można zrobić w The Sims 4 Witaj w Pracy lub obejrzyjcie świetne parcele sklepowe w Galerii.

 


Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze i Instagramie, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

czytaj więcej »

Osiem porad dla początkujących fotografów

2015-04-29 16:02:49, komentarzy: 0

Od selfie, po dzieła sztuki

Mamy nadzieję, że dobrze bawicie się z dodatkiem The Sims 4 Witaj w Pracy*, niezależne od tego, czy Wasz Sim ratuje innym życie jako doktor, rozwiązuje sprawy kryminalne jako detektyw, tworzy cudowne wynalazki jako naukowiec, czy rozwija własną firmę handlową. Nadsyłajcie dalej swoje historie i zdjęcia!

A skoro mowa o zdjęciach... Pomyśleliśmy, że warto będzie nieco dokładniej przyjrzeć się nowej umiejętności fotografowania, którą wprowadza ten dodatek. Damy Wam kilka porad, jak uwieczniać wszystkie tworzone przez Waszych Simów wspomnienia.

 

Zacznijmy od selfie. Każde takie zdjęcie, które wykona Wasz Sim, rozwija jego umiejętność fotografowania, więc idźcie na całość! Od robionych z ręki zdjęć na siłowni, przez portrety w modnym stroju, po chwile uchwycone w pracy – Wasz Sim może uwiecznić... siebie, kiedykolwiek zechce. To świetny sposób rozwijania swoich umiejętności, a przy tym umożliwia rejestrowanie każdej aktywności Sima na porywających fotkach.

Wykorzystujcie wszystkie możliwości swojej komórki. Podczas gdy zdjęcia z ręki to świetny sposób rejestracji wydarzeń dziejących się kilkanaście centymetrów od twarzy Waszego Sima, nie są to jedyne fotki, jakie możecie robić za pomocą komórki. Robienie zdjęć telefonem to łatwizna – w sekcji „Rozrywka” znajdują się opcje fotografowania obiektów, innych Simów lub selfie wraz z innym Simem.

Doskonalcie umiejętności. Nie zniechęcajcie się, jeśli pierwsze zdjęcia Waszego Sima będą rozmyte. Fotografowanie ma pięć poziomów, a im więcej zdjęć robi Wasz Sim, tym wyższy osiągnie poziom umiejętności, co pozwoli zmniejszyć liczbę nieostrych, nieudanych fotek.

Wybierzcie lepszy aparat fotograficzny. Każdy Sim może robić zdjęcia za pomocą swojej komórki, ale jeśli naprawdę chcecie rozwijać umiejętność fotografowania, potrzebne będzie coś poważniejszego. Wasz Sim może wybrać aparat fotograficzny spośród trzech opcji w trybie budowania, pogrupowanych według ceny oraz funkcji. Niektóre aparaty mają dodatkowe możliwości, takie jak zoom oraz wybór rozmiarów zdjęć.

Warto poznać funkcje tych lepszych aparatów. Gdy Sim wyciągnie swój aparat fotograficzny, będzie mógł dokonywać drobnych poprawek każdego ujęcia, takich jak dostosowanie widoku z obiektywu (obrót/nachylenie), zoom, wymiary i proporcje zdjęcia, nakładanie filtrów oraz przełączanie flesza. Niektóre z tych opcji dostępne są tylko w droższych aparatach, więc Wasi Simowie powinni zacząć oszczędzać simoleony, jeśli chcą korzystać ze wszystkich bajerów.

Pamiętajcie o tym, by łączyć swoje zdjęcia z emocjami. Gdy Sim zrobi zdjęcie, można je zamienić we wspomnienie, używając dostępnej na zdjęciu opcji „Dodaj do wspomnień”. Można oznaczać Simów, którzy pojawiają się na każdym zdjęciu, a także wiązać zdjęcia z emocjami. Gdy Wasz Sim będzie oglądał te zdjęcia, poczuje emocje powiązane z danym wspomnieniem. Pozwala to wprowadzić jeszcze więcej głębi do wystroju otoczenia.

Wieszajcie swoje zdjęcia na ścianach. Robienie zdjęć to dopiero połowa zabawy! Dopiero to, co robicie ze zdjęciami, sprawia, że stają się naprawdę szczególne. Teraz Wasz Sim może ozdabiać swój dom zrobionymi przez siebie fotografiami, przeciągając je z wyposażenia prosto na ściany! Pop-art, kolaże, pejzaże czy sztuka abstrakcyjna... Obojętnie, jaki styl lubi Wasz Sim, teraz może prezentować swoje fotki we własnym domu.

Stwórzcie studio fotograficzne. Zatem zdjęcia można wieszać na ścianie swojego domu? Jeśli powiesicie je na ścianach parceli sklepowej, Wasz Sim będzie mógł sprzedawać także swoje fotografie! Dlaczego by nie założyć prawdziwego studia fotograficznego, używając nowego obiektu o tej właśnie nazwie? Simowie mogą pozować w studiu w pojedynkę lub z towarzystwem. Tło można zmieniać i dostosowywać w celu wywołania określonego nastroju.

Nie macie jeszcze tego dodatku? Przeczytajcie o ośmiu rzeczach, które można robić w The Sims 4 Witaj w Pracy albo dowiedzcie się, jak rozegrać dzień z życia doktora.


Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

czytaj więcej »

6 rzeczy, których powinien spróbować lekarz w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-04-29 15:59:11, komentarzy: 0

Zachowaj spokój i zostań doktorem!

Minęło kilka tygodni, odkąd opublikowaliśmy The Sims 4 Witaj w Pracy* i niesamowicie cieszymy się, że wszyscy doskonale się bawią, odkrywając nowe możliwości tego dodatku. Słyszeliśmy, że bawi Was nękanie pobliskich Simów jako naukowiec, rozwiązywanie spraw kryminalnych jako detektyw oraz realizowanie swojej kupieckiej żyłki w firmie handlowej. Ale jeśli do tej pory nie wypróbowaliście kariery lekarza, wiele tracicie!

Chociaż do oczywistych zalet tego zawodu należy możliwość noszenia fartucha lekarskiego (a kto nie wygląda super w takim fartuchu?), bycie lekarzem to coś więcej. Oto lista sześciu rzeczy, których zdecydowanie należy spróbować, prowadząc swojego Sima na drodze do objęcia posady ordynatora

 

.

Sprawdź, czy współpracownik nie ma gorączki. Lekarze w The Sims 4 Witaj w Pracy odblokowują specjalną interakcję: sprawdzanie gorączki. Pomimo tego, na co wskazuje nazwa, to działanie faktycznie nie ma nic wspólnego z medycyną. To raczej... eee... Chyba można to nazwać techniką flirtowania. Dlaczego nie wypróbujesz tego na ślicznej współpracowniczce (albo przystojnym współpracowniku), by przekonać się, co się stanie?

Ustal płeć dziecka przed porodem. Przyjęcie porodu to szczególna chwila dla lekarza wysokiego poziomu. Gdy ciężarna Simka przybywa do szpitala, by urodzić, Twój Sim może zaspokoić jej ciekawość i przeprowadzić szybki test, aby ustalić płeć dziecka jeszcze przed tym wielkim wydarzeniem.

Przekonaj się, jak wielu pacjentów Twój Sim zdoła wyleczyć w ciągu jednego dnia. Im dalej zajdziesz w karierze lekarza, tym lepsze umiejętności uzyska Twój Sim. W końcu będzie mógł przeprowadzać wszystkie badania i testy na swoich pacjentach. Im więcej testów przeprowadzi Twój Sim, tym większe ma szanse na postawienie prawidłowej diagnozy, zanim przystąpi do leczenia. Może sprawdzisz, ilu Simów Twój lekarz wyleczy w ciągu dnia pracy? To jakby gra w grze!

Prześwietl rentgenem kosmitę. W szpitalu znajduje się sporo nowych obiektów, które pomogą Twojemu Simowi diagnozować i leczyć pacjentów. Po pewnym czasie, gdy Twój Sim wespnie się odpowiednio wysoko w medycznej hierarchii, będzie mógł przeprowadzać testy na bieżni oraz prześwietlać rentgenem Simów dla uzyskania ważnych informacji o ich schorzeniach. Możesz także przekonać się, że niektórzy z pacjentów nie są całkiem... normalni.

Przygotuj się na niespodzianki! Zupełnie jak w prawdziwym życiu Twój simowy doktor będzie musiał zajmować się nieprzewidzianymi sytuacjami i przeprowadzać pilne zabiegi. Być może jest właśnie w trakcie stawiania diagnozy, gdy nagle BACH! Wchodzi Sim i pada na podłogę nieprzytomny. A to nie wszystko: mogą zdarzać się wybuchy epidemii i w każdej chwili może pojawić się ciężarna Simka. Przygotuj się na to, że trzeba będzie rzucić wszystko, by zająć się tymi nagłymi przypadkami!

Złóż wizytę domową. Lekarze nie spędzają całego czasu w szpitalu. Czasami, gdy Simowie są zbyt chorzy i nie mają sił, by chodzić, Twój Sim będzie mógł pójść do ich domu, by leczyć chorych na miejscu. To przyjemna zmiana scenerii, a poza tym pozwala Twojemu Simowi doskonalić medyczne umiejętności w trakcie podróży. Znajdź wszystkich chorych Simów i wylecz ich w drodze powrotnej do szpitala.

Nie macie jeszcze tego dodatku? Przeczytajcie o ośmiu rzeczach, które można robić w The Sims 4 Witaj w Pracy albo dowiedzcie się, jak rozegrać dzień z życia doktora.

Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

czytaj więcej »

Propozycja z Galerii: Parcele sklepowe w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-04-29 15:38:28, komentarzy: 0

Idziesz do sklepu?

Nieprzemijająco jesteśmy pod wrażeniem wspaniałych budynków, jakie potrafią tworzyć Simomaniacy. Chociaż to my przygotowaliśmy narzędzia dla budowniczych, wciąż zachwycamy się tym, co można za ich pomocą zrobić. Po publikacji The Sims 4 Witaj w Pracy mieliśmy okazję obejrzeć sporo nowych, niesamowitych dzieł. Gracze wykorzystywali nowe obiekty i dekoracje, by tworzyć fantastyczne budynki. Dzisiaj przyjrzymy się kilku sklepom, które wykorzystują nowy system firm handlowych w grze.

Masz już własny sklep, zbudowany przez siebie? Szukasz sklepów, które Twoi Simowie będą mogli odwiedzić w wolnym czasie? Oto kilka świetnych parceli, które możesz za darmo pobrać do swojej gry prosto z Galerii. Masz do niej łatwy dostęp w grze, w Internecie oraz przez swoje urządzenie przenośne (iOS i Android)!

Jeśli chcesz dobrze wykorzystać nową umiejętność pieczenia, przyjrzyj się Kafejce i Piekarni (Café & Bakery), której twórcą jest flubber32c4. Zgodnie z nazwą jest to maleńka piekarnia, przed którą ustawiono kilka wygodnych siedzeń dla pracowników, chcących trochę się zrelaksować.

 

Miejsce po drugiej stronie skali zajmuje Prince Center, które zbudował MafiPrince. To raczej cała galeria handlowa niż zwykły sklep. Wewnątrz mieści się kilka różnych sklepów, z których każdy sprzedaje całkiem inne rzeczy. Szukasz gier wideo? Pączków? Zabawek? Błyszczących skał? W Prince Center znajdziesz każdy z tych towarów.

 

Bottlebrush Wharf Greenismeena pod względem rozmiarów plasuje się gdzieś pomiędzy poprzednimi przykładami. Pomimo tego, że zajmuje niewielką parcelę o wymiarach 40x30, Warf mieści w sobie kilka małych sklepów, w których możesz kupować ubrania, relaksować się lub wybrać coś do jedzenia w piekarni. Bottlebrush Wharf to coś więcej niż tylko sklep. Warto spędzić tam cały dzień.

 

Little Designer’s Shop, który stworzyła pavlaprovaz, to świetne miejsce, jeśli szukasz modnych mebli. To wesoły, kolorowy lokal z pustym drugim piętrem – znakomicie nadaje się na magazyn towarów sprzedawanych na dole!

 

Jest także mnóstwo innych sklepów, które warto zobaczyć. Na przykład świetne studio fotograficzne z naszych zwiastunów oraz setki innych do obejrzenia w Galerii. Udało Ci się zbudować jakieś fajne firmy handlowe w The Sims 4 Witaj w Pracy? Jeśli tak, daj nam znać! Zawsze wypatrujemy nowych, ekscytujących miejsc do odwiedzenia!

Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

czytaj więcej »

6 rzeczy, których powinien spróbować właściciel firmy w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-04-29 15:30:18, komentarzy: 0

Szykujcie się na wielkie otwarcie

Gra The Sims 4 Witaj w Pracy* jest dostępna od ponad tygodnia, co oznacza, że wielu z Was spróbowało już swoich sił w niektórych z nowych funkcji tego dodatku. Irytowaliście sąsiadów jako naukowcy, ratowaliście innym życie jako lekarze i rozwiązywaliście sprawy kryminalne jako detektywi.

Ale dziś chcę skupić się na tej części dodatku, która ekscytuje mnie najbardziej: firmach handlowych. To prawda, że nie mogę pisać o tym obiektywnie, ponieważ mam swój wkład w pracę przy tej części gry, ale poważnie – możesz otworzyć własny sklep! I sprzedawać w nim prawie cokolwiek! To jest super.

Proponuję sześć rzeczy, których powinniście spróbować, tworząc własny sklep.

Kombinuj ze swoimi pracownikami. Sposobność zatrudniania pracowników daje właścicielom firm mnóstwo możliwości. Niektóre są przydatne, a niektóre dość złośliwe. Na przykład możesz zatrudnić bardzo zdolnego pracownika i zdegradować go do najniższego poziomu wynagrodzenia. Zadowolenie z pracy tego pracownika poleci na łeb, na szyję, ale jeśli jakoś go udobruchasz (i masz premię handlową Megamenedżer), najpewniej zapewnisz sobie ogromne zyski. Możesz także stworzyć specjalny uniform dla swojego pracownika miesiąca... Ewentualnie ubrać kiepskiego pracownika w żenujący strój klauna (albo mój ulubiony strój hot-doga).

Stwórz sklep w sklepie. Na zewnątrz sklep z ubraniami Drake’a wygląda całkiem zwyczajnie i typowo. Można w nim kupić koszule, spodnie, kapelusze, a nawet piżamy. Ale w pokoju na zapleczu Drake oferuje... coś jeszcze innego. Wybierz się tam, jeśli chcesz kupić towar spod lady: najfajniejsze gnomy, jakie można zdobyć za pieniądze.

Stwórz doskonałą firmę poboczną. Własna firma może też być miejscem Twojego głównego zatrudnienia. Stwórz sklep, otwieraj go codziennie i pracuj, aż Twój Sim będzie usypiał na stojąco. Ale jeśli chcesz, spraw by Twój sklep stanowił uzupełnienie Twojej głównej kariery zawodowej. Autorzy mogą sprzedawać książki albo – jeśli chcesz wykorzystać nowe możliwości The Sims 4 Witaj w Pracy – Twój naukowiec może prowadzić sklep z eliksirami, stanowiący dodatkowe źródło zarobku.

Prowadź sklep specjalistyczny. W swoim sklepie w The Sims 4 sprzedasz niemal cokolwiek. Oznacza to, dużą swobodę przy tworzeniu firmy w dowolnym stylu. Naturalnie możesz prowadzić piekarnię lub studio fotograficzne, ale jeśli chcesz czegoś innego lub bardziej kreatywnego, masz naprawdę świetne możliwości. Możesz otworzyć sklep rybny, łowiąc ryby i sprzedając je z chłodni. Albo otwórz sklep weselny. Sprzedawaj w nim łuki weselne, suknie weselne, torty weselne, bukiety weselne, meble weselne... Nawet fortepian. Wszystko, czego potrzebuje para narzeczonych!

Korzystaj z reklam. Stworzenie sklepu to tylko połowa Twojej pracy jako właściciela sklepu – musisz także zapewnić mu sukces. Jednym ze sposobów jest kupowanie reklam, ale jeśli chcesz uzyskać maksymalne zyski, możesz jeszcze skuteczniej zarządzać promowaniem sklepu. Wykup kampanię reklamową w Sieci, by zapewnić przypływ klientów do Twojego sklepu i zatrudnij dodatkowych pracowników, którzy się nimi zajmą. Gdy efektywność reklam zacznie słabnąć, odeślij nadmiarowych pracowników do domu na jeden dzień, żeby ich godzinna pensja nie pochłonęła Twoich zysków.

Pogrywaj z emocjami swoich klientów (i pracowników). Simowie w The Sims 4 bywają bardzo emocjonalni i możesz to wykorzystać, jeśli prowadzisz firmę handlową. Łatwiej rozmawiać z Simami będącymi w dobrym nastroju, a zainspirowani pracownicy skuteczniej zachęcają klientów do zakupów. Jeśli umieścisz w swoim sklepie obiekty, które manipulują tymi emocjami, łatwiej zapewnisz sobie pozytywne kontakty z klientami, dzięki czemu będą chętniej kupowali.

Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

czytaj więcej »

Śpiewanie w simlish z Echosmith, Big Data i nie tylko

2015-04-29 15:27:27, komentarzy: 0

Tworzenie muzyki w stylu simlish

Zapewne znacie kilka słów w języku simlish – jest całkiem prawdopodobne, że gdybyście wybrali się na wycieczkę do Wierzbowej Zatoczki, poradzilibyście sobie, mówiąc tu i tam „Sul, sul” i „Jiboo”. Ale mówić płynnie w simlish... Albo śpiewać w simlish? To całkiem inna historia. Ostatnio stało się to udziałem kilku zespołów, które nagrywały muzykę do The Sims 4 Witaj w Pracy*.

Podczas rozmowy z Echosmith spytaliśmy o proces przerabiania ich przeboju „Nothing's Wrong” na wersję w simlish! 

Ale najpierw obejrzyjcie film przedstawiający sesję nagrywania oraz zawierający kilka piosenek wykonywanych w simlish przez Echosmith, Big Data, New Politics oraz Katy Tiz.

Jak trudno nagrywało się w simlish? Według Noaha Sieroty z Echosmith, który nagrywał piosenki w kilku innych językach, ten zaliczał się do najtrudniejszych. „Jest prawie na szczycie listy tych trudnych. Jego trudność oceniłbym na 8 z 10” – zażartował. Powiedział nam także, jak zareagowali jego znajomi, gdy zdradził im, że nagrał piosenkę do The Sims. „Wszyscy, którzy wiedzą, co to jest simlish, byli zachwyceni. A całkiem sporo ludzi to wie! To było zabawne – rozmawiamy sobie o tym, że nagraliśmy piosenkę do The Sims i nagle pytanie: Zaraz, śpiewaliście w simlish?! Naprawdę wielu ludzi kojarzy to automatycznie.”

Noah powiedział także, że gra w The Sims od 10 lat i śmiejąc się, wyjawił, że on i główna wokalistka, Sydney, uwielbiali tworzyć w grze swoich znajomych. „W grze można robić naprawdę szalone rzeczy – powiedział. – A to było nasze ulubione zajęcie. Tworzyliśmy przyjaciół, a potem mówiliśmy każdemu: Hej, stworzyliśmy Cię w The Sims! Dawaliśmy im zabawne stroje, żeby śmiesznie wyglądali.”

A ponieważ rozmawiamy z członkiem topowego zespołu, musieliśmy zapytać o muzykę – Noah chce coś przekazać aspirującym muzykom. „Najważniejsza rada, jakiej mógłbym udzielić, to taka, by znaleźć w sobie pasję do muzyki i tego, co można dzięki niej osiągnąć” – powiedział. „Muzyka łączy ludzi w naprawdę niesamowity, silny sposób. Nawet jeśli nie chcesz tworzyć muzyki super serio, możesz dotrzeć do ludzi, którzy chcą posłuchać czegoś niepoważnego, radosnego. Albo do ludzi, którzy przeżywają ciężkie chwile.” Dodał: „Gdy zrozumiesz, czym naprawdę jest muzyka, dopiero wtedy otworzy się przed Tobą pełnia możliwości. A gdy uzyskasz już tę perspektywę, możesz docierać do coraz większej liczby odbiorców i pisać piosenki, które będą łączyły coraz więcej ludzi.” 

Chcecie wziąć udział w imprezie z Echosmith (albo Big DataNew Politics czy Katy Tiz) w The Sims 4 Witaj w Pracy? Zmieniliśmy ich wszystkich w Simów i umieściliśmy w Galerii! Sprawdźcie sami. Kto wie? Może okaże się, że Wasi ulubieni muzycy są także całkiem niezłymi lekarzami. 

Twoi Simowie rządzą w swoim miejscu pracy dzięki dodatkowi The Sims 4 Witaj w Pracy. Kontrolujesz każde działanie swoich Simów, którzy mogą prowadzić trzy aktywne kariery zawodowe – ratując innym życie jako niezłomni doktorzy, rozwiązując sprawy kryminalne jako nieustraszeni detektywi albo tworząc wynalazki jako genialni naukowcy. Możesz także poddać próbie ambicje przedsiębiorcze swojego Sima, tworząc i modyfikując własną firmę handlową. Oprócz tego są nowe lokale, więcej umiejętności do opanowania oraz możliwość zaprzyjaźnienia się z kosmitami!

Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

czytaj więcej »

Osiem rzeczy, które możesz robić w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-03-31 18:44:04, komentarzy: 0

hey  simoamniacy na oficjalnym blogu pojawil sie post dotyczacy 8 rzeczy ,ktore mozna robic w the sims 4 witaj  w pracy przypominam też, ze dziś Światowa premiera a w czwartek Polska 

 

 

Pora zabrać się do roboty!

Hurra! Nasz pierwszy dodatek do The Sims 4 jest już dostępny w Ameryce Północnej i przybędzie do reszty świata w najbliższych dniach! WThe Sims 4 Witaj w Pracy* możesz kontrolować każde działanie swoich Simów, którzy przebywają w miejscu pracy i decydować, czy będą ratowali innym życie jako niezłomni doktorzy, rozwiązywali sprawy kryminalne jako nieustraszeni detektywi, opracowywali wynalazki jako ekscentryczni naukowcy, czy może zostaną simoleonowymi milionerami, zakładając własne firmy handlowe.

Ale to nie wszystko, co możesz robić! Sporządziliśmy listę ośmiu cech, które wyróżniają ten dodatek. To tylko niektóre z fantastycznych rzeczy, które możesz robić w The Sims 4 Witaj w Pracy.

 

Zgrywaj dobrego gliniarza albo złego gliniarza. Rozwiązywanie trudnych spraw kryminalnych i znajdowanie właściwych wskazówek pomoże Twojemu Simowi pewnego dnia stać się komendantem policji. W karierze detektywa Twoi Simowie mogą analizować miejsca przestępstw, zbierać odciski palców, przekazywać wskazówki do laboratorium kryminalnego, aresztować podejrzanego przestępcę i zabrać go na posterunek policji w celu przesłuchania.  Sposób, w jaki Twój Sim przesłuchuje podejrzanego, zależy tylko od Ciebie – możesz być dobrym gliniarzem albo złym gliniarzem, Twój wybór. 

 

Twórz przełomowe wynalazki. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się inspiracja. Twój uczony Sim może właśnie zajmować się ogrodem, gdy nagle BACH! Wpada na pomysł nowego wynalazku, takiego jak miotacz Sim-promieni. Dzięki temu przełomowi Twój Sim zyskuje możliwość natychmiastowego przejęcia kontroli nad umysłami innych Simów. Może zamrażać na kość pobliskich nieszczęśników albo transformować obiekty w niemal cokolwiek, co sobie wymyśli!

 

Spraw, by nagle usnęło całe miasto. Wbrew temu, czego nauczyły Cię komiksy, nauka to nie tylko miotacze promieni. Twój ambitny Sim-naukowiec może majsterkować przy kreatorze wynalazków, aby tworzyć inne wspaniałe konstrukcje, włącznie z anteną satelitarną. To urządzenie wykrywa kosmitów, zmniejsza szansę na porwanie Twoich Simów przez obcych i umożliwia Twojemu Simowi wysłanie sygnału w kosmos. Gdy z nieba spadnie deszcz cząsteczek, wszyscy Simowie w okolicy natychmiast zasną. Nauka jest niesamowita, prawda?

 

 

 

Przyjmuj na świat nowe życie. Twój Sim może rozpocząć karierę lekarza i pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności, chodząc na wizyty domowe i przeprowadzając pilne operacje. Możesz nawet z bliska przyglądać się, jak Twój Sim przyjmuje poród i prezentuje noworodka kochającym rodzicom.

 

Stwórz biznes marzeń swoich Simów. Patrz, jak zaczynają napływać simoleony, gdy budujesz i dostosowujesz każdy aspekt firmy swoich Simów. Od piekarni, przez butik z modą, po galerię sztuki – Twoi Simowie mogą zdecydować, jakie obiekty będą sprzedawali, w dowolny sposób zarządzać swoimi pracownikami oraz nakłaniać klientów, by robili duże zakupy.

 

Badaj nowe tereny. Niezależnie od tego, czy Twój Sim ratuje innym życie w szpitalu, przesłuchuje kryminalistów na posterunku policji, tworzy fantastyczne wynalazki w laboratorium naukowym, czy zagaduje klientów we własnej firmie, znajdziesz sporo nowych miejsc do zwiedzania. Możesz wybrać się do nowego otoczenia zakupowego, na Promenadę Magnolii, i odwiedzić (albo otworzyć własny) sklep. Możesz także wyruszyć w podróż do miejsca dosłownie nie z tego świata.

Rób świetne zdjęcia. W tym dodatku Twoi Simowie nie muszą tylko pracować. Mogą spróbować sił w nowym rodzaju sztuki, używając umiejętności fotografowania. Rób zdjęcia i wieszaj je na ścianie, aby zachwycić swoich gości. Dostępne są także różne filtry i możliwość robienia sobie fotek z ręki, co pozwoli Twoim Simom naprawdę wyrazić swoją osobowość. 

Naucz się piec. Fotografia nie jest jedyną z dostępnych, nowych umiejętności – Twoi Simowie mogą także wyrabiać nowe smakołyki dzięki umiejętności pieczenia. Twórz cudowne ciasta i inne wypieki. Po przygotowaniu wymarzonych słodyczy lub wypieków Simowie mogą wybierać spośród różnych opcji dekoracji swoich wyrobów. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wykorzystać obie te umiejętności w świecie biznesu – nic Cię nie powstrzymuje przed stworzeniem własnej piekarni lub studia fotograficznego.

Jesteście gotowi rządzić w swoim miejscu pracy? Bardzo się cieszymy z tego dodatku i nie możemy się doczekać, by zobaczyć wspaniałe dzieła, jakie stworzycie oraz fantastyczne opowieści, jakie będziecie snuć. 


Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

 
czytaj więcej »

Piwnice, króliki, jajka i nowe obrazy dodane w darmowej aktualizacji

2015-03-31 17:11:00, komentarzy: 0

Namaluj obraz z ozdobnymi jajkami w swojej piwnicy!

W tym tygodniu wypuściliśmy darmową aktualizację dla wszystkich graczy w The Sims 4. Jeśli uruchamialiście grę niedawno, zapewne macie już pobraną tę aktualizację. Jeśli nie, czeka Was niespodzianka – w grze znalazło się mnóstwo nowej, wspaniałej zawartości, dostępnej dla naszych graczy całkowicie za darmo.

Poza ogólnymi poprawkami i ulepszeniami, o których można przeczytać w informacjach o aktualizacji, ta rozszerzenie wprowadza cztery nowości do samej gry: piwnice, aktualizację sztalugi, dwie nowe fryzury (odblokowane dzięki ciężkiej pracy społeczności podczas weekendu bara-bara) oraz poszukiwanie jajek dla króliczka, które będzie trwało przez cały kwiecień.

Zacznijmy z grubej rury: piwnice i czwarte, najwyższe piętro. To nie są jakieś tam piwnice: to piwnice z The Sims 4. Możecie kopać na głębokość dwóch poziomów i dostosowywać piwnice, używając wszystkich narzędzi dostępnych w trybie budowania, aby tworzyć absolutnie niesamowite pomieszczenia. A skoro już przy tym jesteśmy – dodaliśmy kolejne piętro nad poziomem gruntu. Teraz budynki w The Sims 4mogą mieć w sumie sześć pięter, a nie tylko trzy. Na początku tego tygodnia @SimGuruRomeo pisał na blogu o tych zmianach, więc więcej informacji możecie znaleźć w jego wpisie.

 

Jeśli szukacie czegoś nowego do ozdobienia tych piwnic, znajdziecie to w niniejszej aktualizacji. W tej nowej aktualizacji ulepszamy sztalugę i teraz Wasi Simowie mogą malować to, co widzą w świecie. Chcesz sportretować sympatię swojego Sima i powiesić ten obraz na ścianie? Zrób to! Chcesz namalować obraz swojego domu, by powiesić go w swoim domu? To trochę dziwne, ale nikomu nie będziemy wchodzili w drogę.

Uruchamiamy także ograniczone czasowo wyzwanie, które będzie trwało przez cały kwiecień. Nazwaliśmy je poszukiwaniem jajek dla króliczka! W tym miesiącu Wasi Simowie mogą znaleźć porozrzucane po świecie ozdobne jajka. W sumie jest dziesięć różnych wzorów jajek stanowiących część nowej kolekcji, która będzie dostępna tylko przez kilka następnych tygodni. Jeśli uda Ci się zebrać je wszystkie, odblokujesz olbrzymiego, pluszowego króliczka!

Jesteśmy bardzo podekscytowani tymi aktualizacjami i z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć wszystkie zachwycające dzieła, jakie stworzycie dzięki nim.


Obserwuj nas na Twitterze, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube, aby mieć dostęp do dalszych informacji.

czytaj więcej »

Szykujcie się na piwnice w The Sims 4

2015-03-31 17:09:07, komentarzy: 0

Zejdź pod ziemię i zobacz, co możesz zbudować

Witajcie, wszyscy! Tu SimGuruRomeo. Chcę zaprezentować piwnice w The Sims 4, część darmowej aktualizacji, która zostanie wypuszczona 26 marca. Gdy zaczęliśmy pracować nad piwnicami, chcieliśmy się upewnić, że będą wyjątkowe. To nie są jakieś tam piwnice: to piwnice z The Sims 4. To oznacza zachowanie elastyczności systemów budowania w grze. Chcieliśmy, by piwnice naprawdę wykorzystywały zalety narzędzi, którymi już umiecie się posługiwać i umożliwiały ten sam poziom kreatywności, jaki obserwowaliśmy od wypuszczenia gry.

 

Używając nowego narzędzia piwnicy, możesz łatwo narysować piwnicę na podłodze piętra powyżej. Gdy piwnica się pojawi, możesz zacząć używać wszystkich normalnych narzędzi budowania, tworząc praktycznie cokolwiek, co wymyślisz. W kilku minionych tygodniach mieliśmy masę frajdy, budując różne rzeczy z użyciem nowych piwnic i narzędzi budowania w The Sims 4.

 

Dlaczego są takie świetne? Cóż...

 

Piwnice można budować na dwa poziomy wgłąb. Jeśli nie wystarcza Ci tylko jeden podziemny poziom domu, nie ma sprawy. Teraz możesz zbudować także drugi podziemny poziom. To, w połączeniu z dodaniem jeszcze jednego piętra nad poziomem gruntu, co umożliwia ta darmowa aktualizacja, oznacza, że nowy dom może mieć maksymalnie sześć pięter – to dwa razy więcej niż dotychczas!

Możesz usuwać sufity piwnic. Po tym jak zbudujesz piwnicę (albo dwie), możesz wybrać blok piwnicy, przejść na poziom gruntu, kliknąć podświetlony na żółto obszar i całkowicie usunąć sufit. Świetnie się bawiliśmy, tworząc przeróżne konstrukcje, od podziemnych bunkrów, po otwarte domy, które wyglądały jak wielkie dziury w ziemi.

 

Możesz umieszczać w piwnicach baseny. Kto nie chciałby móc popływać sobie wieczorem we własnym basenie w piwnicy? Ale piwnice mogą być jeszcze fajniejsze. Poza tym, że można tworzyć baseny w piwnicach, można także budować baseny graniczące z piwnicami. Oznacza to, że basen może opierać się o bok piwnicy, a jeśli stworzysz ściany basenu ze szkła, otrzymasz praktycznie wielkie akwarium dla ludzi.

 
 

Twój sklep może wyglądać jeszcze bardziej osobliwie. Masz zatem wesołą piekarnię, wybudowaną w The Sims 4 Witaj w Pracy* z użyciem nowego systemu sklepów. Świetnie! Dobra robota! Ale co, jeśli zechcesz rozbudować swoją firmę? Zawsze możesz zbudować sklep w swojej piwnicy i sprzedawać tam cokolwiek, od toalet po... awangardowe ubrania.

Podekscytowani? Nie będziecie musieli długo czekać na możliwość budowy własnych piwnic. Będą dostępne w najbliższej aktualizacji, 26 marca, za darmo dla wszystkich użytkowników. Osłodzi to oczekiwanie na dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, który pojawi się w przyszłym tygodniu.

 

Obserwuj nas na Twitterze, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube, aby mieć dostęp do dalszych informacji.

Wymaga gry głównej The Sims 4 (sprzedawanej osobno) oraz połączenia z Internetem w celu instalacji.

czytaj więcej »

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »
Własna strona internetowa za darmo - sprawdź