6 rzeczy, których powinien spróbować detektyw w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-04-29 16:04:36, komentarzy: 0

Chroń i służ

Być może wiesz już o kilku świetnych rzeczach, które Twój Sim może robić, ratując innym życie jako lekarz lub prowadząc sklep w dodatku The Sims 4 Witaj w Pracy*. W tym tygodniu chcemy skupić się na karierze zawodowej detektywa i pomówić o tym, jak możesz maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności rozwiązywania spraw kryminalnych.

Prezentujemy sześć rzeczy, których należy spróbować, starając się zdobyć stanowisko komendanta policji!

 

Znajduj ukryte wskazówki na miejscu przestępstwa. Nauczenie się prawidłowego szukania wskazówek na miejscu przestępstwa to podstawa powodzenia w pracy detektywa. Czasami uda Ci się dostrzec porozrzucane wskazówki – takie rzeczy, jak przypalone lub uszkodzone obiekty, graffiti albo skradzione dobra. W innych przypadkach trzeba będzie skorzystać ze specjalnych umiejętności Twojego Sima. Kliknięcie podłogi i wybranie interakcji „Szukaj wskazówek” spowoduje podświetlenie trudno dostrzegalnych śladów.  

Jeśli chcesz, by Twój Sim stał się doskonałym detektywem, daj mu cechę-nagrodę „Uważny”. Jedna ze wskazówek, które odkrywasz, może pozwolić Ci poznać cechy podejrzanego. Być może podejrzany jest „samotnikiem” albo jest „ambitny”. I chociaż możesz się tego dowiedzieć, rozmawiając z różnymi podejrzanymi, jeśli masz cechę „Uważny”, znacznie to przyśpieszysz. Po odblokowaniu tej cechy przez wydanie punktów satysfakcji Twój Sim będzie mógł automatycznie identyfikować cechy dowolnych Simów, których spotyka. Sim, który potrafi identyfikować podejrzanych, po prostu z nimi rozmawiając? To brzmi jak pomysł na świetny serial kryminalny!

Słuchaj przyjaznych zachęt komendanta. Masz trochę czasu do zabicia między sprawami, gdy jesteś na posterunku policji? Komendant policji rzuca fantastyczne uwagi, które pojawiają się w prawym górnym rogu ekranu, więc spędź trochę czasu na pogawędkach ze swoim szefem. Komendant naprawdę nie owija w bawełnę, więc idź z nim pogadać tylko wtedy, jeśli chcesz usłyszeć prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.

Przeszukaj podejrzanego, by sprawdzić, co chowa w swoich kieszeniach. Gdy znajdziesz swojego podejrzanego, pora wrócić na posterunek policji i zarejestrować zatrzymanego. Ale zanim Twój Sim będzie mógł go przesłuchać, warto sprawdzić, czy podejrzany ma puste kieszenie. Nie chcesz przecież, by przemycił do celi jakieś noże albo... ryby.

Umieść lustro weneckie w swoim domu lub firmie. Jedną z nagród, które możesz odblokować, grając w karierze detektywa, jest lustro weneckie, czyli okno z jednej strony i lustro z drugiej. Ale mimo tego, że odblokowane jest przez detektywa, wciąż możesz używać tego lustra w swoim domu lub firmie! Ten świetny obiekt można wykorzystywać na różne, twórcze sposoby.

Zgrywaj dobrego/złego gliniarza podczas przesłuchania. Powiedzmy sobie szczerze – nie ma nic lepszego niż oglądanie gliniarzy na filmach lub w serialach, którzy przechodzą od „Jestem po Twojej stronie, ja też uwielbiam lamy!” do „Przyznaj się! Ukradłeś ciasto z kuchni Belli Ćwir!”. Teraz Twój Sim także może być takim szurniętym gliniarzem!

Nie macie jeszcze tego dodatku? Przeczytajcie o 8 rzeczach, które można zrobić w The Sims 4 Witaj w Pracy lub obejrzyjcie świetne parcele sklepowe w Galerii.

 


Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze i Instagramie, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź