BASENY BASENY BASENY HURA

2014-12-08 13:22:43, komentarzy: 0

 

W najnowszej aktualizacji  listopadowej pojawily sie baseny  a oto informacje pochdozace z bloga  the sims  

 

NARESZCIE BASENY

 

Z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, że właśnie wydaliśmy nową, darmową aktualizację do The Sims 4. Zapraszamy do popływania jeszcze dzisiaj! BASENY!!! O RANY!!!

Jedną z rzeczy, które szczególnie mnie ekscytuje w związku z basenami w The Sims 4, jest nowy sposób budowania. Już od miesięcy opowiadamy Wam o trybie budowania i o tym, jak łatwo jest tworzyć domy. Cała ta wspaniała technologia została teraz zastosowana do basenów, sprawiając, że budowa basenu jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Po pierwsze, jest możliwość budowania basenów pod kątem! Wielu z Was o to prosiło, więc cieszymy się, że będziecie to mogli robić po zaktualizowaniu The Sims 4

Ale co z Waszymi Simami? Potrzebują świetnych strojów kąpielowych. Obejrzyjcie nową kolekcję kąpielową w aplikacji Stwórz Sima! Możecie łączyć i dopasowywać elementy strojów kąpielowych albo wypróbować polecane style „kąpielowe”, reprezentujące współczesne, najmodniejsze trendy. Teraz Simowie mogą dać nura do wody, przebrani jak należy.

Twoi Simowie nie muszą pływać. Mogą siedzieć na skraju basenu i gawędzić z innymi Simami, którzy znajdują się w basenie albo przytulać się do ukochanej lub ukochanego. Osoby, które obserwują kąpiących się, muszą uważać – mogą zostać ochlapane przez innych Simów. Miejcie oko na tego rozgniewanego Sima, który próbuje ostudzić emocje, pływając w tę i we w tę.

Oczywiście, baseny nie byłyby basenami bez nowego rodzaju śmierci. Tak jest, powraca nasza stara faworytka, śmierć przez utonięcie! Jak się przekonacie, powstałe w ten sposób duchy boją się wody nieco bardziej niż wcześniej.

Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek, jakie czekają wraz z tą aktualizacją (bo jest ich więcej!), więc zostawię Was, żebyście sami bawili się basenami w prawdziwym stylu The Sims 4. Jeśli chcecie podejrzeć, co wnosi ta aktualizacja gry, wkrótce na oficjalnym forum pojawią się pełne informacje. Aby pobrać aktualizację, wystarczy zalogować się na Origin i uruchomić The Sims 4.

Bardzo proszę, podzielcie się ze mną stworzonymi przez siebie basenami w Galerii i na Twitterze (@SimGuruShannon).

 

 

źrodło the sims 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź