Co to takiego Pakiet rozgrywki ?

2014-12-19 18:37:35, komentarzy: 0

Na Blogu the sims 4  opublikowano notke co to takiego Pakiet Rozgrywki 

Pracowałem wraz z członkami zespołu The Sims 4 nad czymś naprawdę fajnym. Jestem podekscytowany, mogąc podzielić się tym z Wami, ponieważ wiem, że to pozwoli Wam snuć jeszcze bardziej wyjątkowe i cudowne historie o swoich Simach.

Niech wystarczą dwa słowa: Pakiet rozgrywki Czym jest pakiet rozgrywki – zapytacie? Pakiety rozgrywki są unikalne dla The Sims 4. Nasz pierwszy pakiet rozgrywki pojawi się w styczniu 2015 roku, ale zanim o tym powiem, wyjaśnię, czym jest pakiet rozgrywki.

Jakieś dziewięć lat temu, za czasów The Sims 2, wprowadziliśmy do serii The Sims pakiety akcesoriów. Miały one zmienić sposób, w jaki mogliście tworzyć opowieści o swoich Simach. Pakiety akcesoriów skupiały się na określonym motywie i zawierały stroje, fryzury, meble i dekoracje.

The Sims 4 chcieliśmy kontynuować tę tradycję, jednocześnie dając Wam JESZCZE WIĘCEJ możliwości snucia opowieści, takich jakie chcecie. Jest to możliwe dzięki temu, że pakiet rozgrywki wprowadza nowe funkcje, nowe obiekty oraz nowe ubrania oparte na jednym, centralnym motywie. Dzięki rozbudowaniu gry przez pakiet rozgrywki możemy dać Wam niektóre z tych rzeczy, o które prosiliście. Bardzo się z tego cieszymy.

A zatem, czego możecie się spodziewać po pierwszym pakiecie rozgrywki na początku 2015 roku? Cóż, zabierzemy Waszych Simów do Granitowych Kaskad. Simowie będą zwiedzać i poznawać całkiem nowe miejsca. Lasy oferują mnóstwo możliwości gry i zabawy. Śpiewanie przy ognisku, pieczenie kiełbasek i kostiumy niedźwiedzi, o rany!

To tylko kilka interesujących nowości, dla zaostrzenia apetytu. Oczekujcie na więcej!

Do zobaczenia, Simomaniacy!

-SimGuru Grant

Pakiet Rozgrywki The Sims 4 Ucieczka w Plener będzie dostępny w styczniu 2015 roku w cenie 59 zł. Więcej informacji w styczniu.Na fanpage  the sims Polska znajdziecie Polski zwiastun the sms 4 Ucieczka w Plener Kliknij Tutaj 


Kupicie Pakiet Rozgrywki ?

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź