Jak urządzić świąteczne przyjęcie w The Sims 4

2015-01-28 23:20:10, komentarzy: 0


SIMGURU ZERA DODALA WPIS 23.Grudnia  NA BLOGU OTYM JAK URZĄDZIC  PRZYJECIE  ŚWIĄTECZNE  W THE SIMS 4 To najcudowniejszy czas w roku. Teraz, gdy gra The Sims 4 zawiera specjalne ozdoby na Święta, pomyśleliśmy, że dobrze będzie podpowiedzieć Wam, jak Simowie mogą urządzić najlepsze przyjęcie świąteczne.

Ale wszystko po kolei – najpierw sprawdź, czy masz pomyślnie zainstalowany Zestaw Świąteczny. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz wykonać instrukcje podane w naszym blogu na temat karier http://www.thesims.com/pl-pl/news/ts4-newcareers, za pomocą których odblokujesz tę nową zawartość.

Skoro Twoja gra zawiera już świąteczną zestaw, możemy zaczynać.

Przygotowując przyjęcie, upewniam się, że dom mojego Sima bez trudu pomieści wszystkich gości. Zaczynam od przestawienia kilku mebli, aby stworzyć otwartą przestrzeń, w której moi Simowie będą mogli sączyć sok i przetańczyć całą noc.

Następnie przeglądam świąteczne dekoracje i zdobię dom mojego Sima, dodając wnętrzu świątecznego uroku. Kilka z moich ulubionych ozdób to bałwan do ozdoby trawnika (chociaż wolę ustawiać go w domu zamiast na trawniku), wieniec oraz, oczywiście, lampki świąteczne!

Teraz, gdy mój dom jest gotowy na Święta, nie mogę się doczekać, by pokazać go przyjaciołom i rodzinie. Zanim przejdę do planowania przyjęcia, sprzątam dom i szykuję mojego Sima. Każę mu wyszorować się pod prysznicem, wprawiam go w odpowiedni nastrój oraz (oczywiście) przebieram w najbrzydszy sweter, jaki uda mi się znaleźć w komodzie!

A teraz urządźmy przyjęcie świąteczne i zaprośmy paru Simów, by cieszyli się magią Świąt.

(Wskazówka dla ekspertów: Planując przyjęcie, nie zapomnij o terminarzu pracy swojego Sima. Nie chcesz przecież, by rozpoczął najlepsze przyjęcie w roku i musiał wyjść w jego połowie, bo trzeba iść do pracy!)

Aby zaplanować wydarzenie towarzyskie, kliknij telefon komórkowy swojego Sima – to ikona widoczna na dole z lewej strony ekranu. Wybierz „Zaplanuj wydarzenie towarzyskie”.

Z listy różnych zajęć wybiorę „Przyjęcie domowe” – jest nieco mniej oficjalne i bardziej ożywione. Łatwo można na nim stworzyć wspaniałą atmosferę.

Kliknij przycisk „Dalej” i przejdź do listy gości.

Zacznij od wybrania gospodarza przyjęcia. Zazwyczaj wybieram swojego Sima.

Teraz możesz wybrać Simów, których chcesz zaprosić jako gości. Przyjaciele, rodzina, kochane osoby – kto się nadaje?

To konkretne wydarzenie towarzyskie umożliwia też zaproszenie lub wynajęcie wodzireja, miksologa lub żywieniowca.

Jednak w przypadku przyjęcia świątecznego nie potrzebuję wodzireja. Wolę, by mój Sim puścił świąteczną muzykę z wieży stereo.

Ale chcę jednak zaprosić miksologa, by zajął się barem oraz żywieniowca, by podawał smaczne potrawy. Dzięki temu mój Sim będzie miał nieco więcej czasu na zabawianie gości oraz dla siebie.

Podkręć stereo i puść świąteczną muzykę, by nadać przyjęciu klimat.

Nareszcie nadeszła pora, by rozpocząć imprezę! Zaproszeni przez Ciebie goście wkrótce przybędą.

Po zaplanowaniu wydarzenia towarzyskiego Twój Sim może wypełniać cele danej imprezy. W ten sposób odblokowuje nagrody przyznawane za dbanie o to, by przyjęcie było jeszcze lepsze.

W przypadku przyjęcia domowego mój Sim ma następujące cele:

·       Prowadzenie przyjęcia i zabawianie gości
·       Picie drinków (tak, proszę!)
·       Opowiadanie dowcipów
·       Słuchanie muzyki

Lepiej zabiorę się za imprezowanie, by wypełnić te wszystkie cele!

Trzymajcie się!

Utrzymujcie z nami kontakt: śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

Żródło oficjalna strona  the sims
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź