Kolekcja owadów z Granitowych Kaskad - przewodnik

2015-01-29 00:55:42, komentarzy: 0

SIMGURU SARAH Oopublikowala dzisiaj w wpis   o kolekcji owadów  z granitowych kaskad 

 

 

Zbieranie owadów w grze The Sims 4 Ucieczka w Plener może dostarczyć wielu godzin absorbującej rozrywki. Potrzebne będzie bystre oko i umiejętność szybkiego klikania. Większość występujących tu gatunków znajdziesz, wybierając się do Leśniczówki w lasach Granitowych Kaskad. Złapanie kilku owadów, daje cały wachlarz nowych możliwości działania! Oto kilka rad:

Rada nr 1: Owady stanowią doskonałą dekorację wnętrz. Zebrane owady są automatycznie umieszczane w terrariach. Obserwowanie tych małych stworzonek zwiedzających swój nowy dom to fantastyczne doświadczenie, które zapewnia wiele zabawy.

 

Rada nr 2: Owady są smacznym uzupełnieniem diety! W The Sims 4 Ucieczka w Plener znajdziesz kilka ciekawych przepisów kulinarnych. Upiecz pysznego żuka nad ogniskiem, przygotuj na grillu szaszłyki albo pikantną zupę z owadami. Smakowity posiłek wypełni żołądki Twoich Simów i poprawi ich samopoczucie na wiele godzin.

 

Rada nr 3: Czy udało Ci się już wypróbować umiejętność zielarstwa? Twoi Simowie mogą tworzyć specjalne mikstury, korzystając z owadów i różnych części roślin. Jedną z podstawowych mikstur jest balsam rozpraszania smutku - aby go stworzyć, potrzebujesz dwóch części czarnego bzu i świetlika. Balsam można stosować w celu poprawy nastroju pogrążonych w smutku Simów! Ja najbardziej lubię ekstrakt z ognioliścia, którego składnikami są ogniowe mrówki. Sprawia, że Simów wszystko zaczyna swędzieć!

Rada nr 4: Simowie muszą wystrzegać się niektórych owadów, przez które mogą otrzymać negatywne premie, takie jak paskudny zapach lubukąszenie owada ! Jeśli Twoi Simowie są wrażliwi, zbieranie owadów będzie jeszcze trudniejsze. Wrażliwi Simowie stają się niespokojni w brudnych miejscach i mogą dostać mdłości na widok tych pełzających stworzonek!

Lokalizacje

Granitowe Kaskady składają się z trzech sąsiadujących okolic, w których żyją unikalne gatunki owadów. Twoi Simowie zaczynają od obozowiska, skąd mogą wybrać się do lasów Granitowych Kaskad, ale dostanie się w trzecie miejsce, odizolowane górskie ustronie, będzie wymagało nieco wysiłku. Pamiętaj, że każdego znalezionego owada możesz sprzedać za kilka simoleonów!

Obozowisko:

Las

Góry:

Rada nr 5: Wypatrzenie tych małych stworzonek będzie wymagało bystrego oka! Większość można spotkać w ciągu dnia, ale świetliki i tajemnicze błędne ogniki pojawiają sie tylko w nocy. Gdy wybierzesz się na poszukiwania, zatrzymuj się co jakiś czas, aby zrobić obrót wokół własnej osi. To dobry sposób, żeby znaleźć rzadkie okazy owadów.

 

Rada nr 6: Wędrując lasem, można spotkać owady unoszące się w powietrzu, takie jak majestatyczny monarcha, lub biegające po ziemi, takie jak biedronka. Niektóre z nich niełatwo dostrzec. Szczególnie trudny do znalezienia jest patyczak, ponieważ jego wąskie ciało ma ten sam kolor, co leżące na ziemi igliwie.

 

Rada nr 7: Niekiedy owady występują w grupach. Łapanie owadów może przynieść użyteczne efekty, ponieważ łapiąc jeden gatunek, można odkryć kolejne.

 

Kolekcje i osiągnięcia: Z owadów można stworzyć nową kolekcję i cieszyć się związanymi z nią osiągnięciami! W kolekcjach rodziny znajduje się zakładka owadów wyświetlająca znalezione owady oraz te, których jeszcze brakuje. W The Sims 4 Ucieczka w Plener można znaleźć w sumie 21 gatunków owadów!

 

Rada nr 8: Czy wiesz, że jeśli znajdziesz w Granitowych Kaskadach 21 owadów i 5 nowych ryb, odblokujesz polowanie na dzikie stworzenia?

Odrażające i obrzydliwe lub dziwne i fascynujące, niezależnie od tego, jakie uczucia wzbudzają w Tobie owady, mamy nadzieję, że będziesz dobrze się bawić w Granitowych Kaskadach!

Obserwuj nas na Twitterze, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube, aby mieć dostęp do dalszych informacji.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź