Odwiedzaj Galerię The Sims 4 na komórce i w Internecie!

2015-01-28 23:46:57, komentarzy: 0

8 stycznia 2015r  pojawil sie wpis na oficjalnym  blogu the sims 

teraz  przegladanie galeri jest jeszcze prostsze dzieki aplikacji na telefon

 

Wzbogacanie swojej gry o nowe dzieła stało się łatwiejsze dzięki udostępnieniu Galerii The Sims™ 4 na iOSAndroid™ oraz na stronieTheSims.com.

 


W Galerii możesz oglądać, publikować i pobierać fantastyczne dzieła członków społeczności. Teraz Galerię można przeglądać, używając aplikacji mobilnych oraz dowolnej przeglądarki internetowej. A teraz najlepsze: Po zalogowaniu się na swoje konto Origin™ możesz zapisywać ulubione dzieła, które zostaną automatycznie pobrane do The Sims 4, gdy najbliższym razem uruchomisz grę.

Po zalogowaniu się na swoim koncie Origin możesz przeglądać całą Galerię, wykorzystując takie opcje jak słowa kluczowe, a także wybierać ulubione obiekty i je komentować. Każdym dziełem w Galerii możesz dzielić się ze znajomymi, używając własnego, unikalnego odnośnika do każdego dzieła. Aby móc przeglądać Galerię, nie trzeba nawet posiadać gry The Sims 4, chociaż niektóre funkcje tego wymagają. Jeśli nie zalogujesz się na swoje konto Origin, dostępna do przeglądania będzie tylko zawartość polecana przez Maxis.

Oglądaj Galerię, używając aplikacji na systemach iOS oraz Android™, na stronie TheSims.com lub w grze. Zacznij eksplorować zawartość Galerii! Teraz odkrywanie nowej zawartości i wzbogacanie swojej gry jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Radosnego simowania!

źrodlo Oficjalny blog the sims wpis dodany przez SimGuruZera

 
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź