Piwnice, króliki, jajka i nowe obrazy dodane w darmowej aktualizacji

2015-03-31 17:11:00, komentarzy: 0

Namaluj obraz z ozdobnymi jajkami w swojej piwnicy!

W tym tygodniu wypuściliśmy darmową aktualizację dla wszystkich graczy w The Sims 4. Jeśli uruchamialiście grę niedawno, zapewne macie już pobraną tę aktualizację. Jeśli nie, czeka Was niespodzianka – w grze znalazło się mnóstwo nowej, wspaniałej zawartości, dostępnej dla naszych graczy całkowicie za darmo.

Poza ogólnymi poprawkami i ulepszeniami, o których można przeczytać w informacjach o aktualizacji, ta rozszerzenie wprowadza cztery nowości do samej gry: piwnice, aktualizację sztalugi, dwie nowe fryzury (odblokowane dzięki ciężkiej pracy społeczności podczas weekendu bara-bara) oraz poszukiwanie jajek dla króliczka, które będzie trwało przez cały kwiecień.

Zacznijmy z grubej rury: piwnice i czwarte, najwyższe piętro. To nie są jakieś tam piwnice: to piwnice z The Sims 4. Możecie kopać na głębokość dwóch poziomów i dostosowywać piwnice, używając wszystkich narzędzi dostępnych w trybie budowania, aby tworzyć absolutnie niesamowite pomieszczenia. A skoro już przy tym jesteśmy – dodaliśmy kolejne piętro nad poziomem gruntu. Teraz budynki w The Sims 4mogą mieć w sumie sześć pięter, a nie tylko trzy. Na początku tego tygodnia @SimGuruRomeo pisał na blogu o tych zmianach, więc więcej informacji możecie znaleźć w jego wpisie.

 

Jeśli szukacie czegoś nowego do ozdobienia tych piwnic, znajdziecie to w niniejszej aktualizacji. W tej nowej aktualizacji ulepszamy sztalugę i teraz Wasi Simowie mogą malować to, co widzą w świecie. Chcesz sportretować sympatię swojego Sima i powiesić ten obraz na ścianie? Zrób to! Chcesz namalować obraz swojego domu, by powiesić go w swoim domu? To trochę dziwne, ale nikomu nie będziemy wchodzili w drogę.

Uruchamiamy także ograniczone czasowo wyzwanie, które będzie trwało przez cały kwiecień. Nazwaliśmy je poszukiwaniem jajek dla króliczka! W tym miesiącu Wasi Simowie mogą znaleźć porozrzucane po świecie ozdobne jajka. W sumie jest dziesięć różnych wzorów jajek stanowiących część nowej kolekcji, która będzie dostępna tylko przez kilka następnych tygodni. Jeśli uda Ci się zebrać je wszystkie, odblokujesz olbrzymiego, pluszowego króliczka!

Jesteśmy bardzo podekscytowani tymi aktualizacjami i z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć wszystkie zachwycające dzieła, jakie stworzycie dzięki nim.


Obserwuj nas na Twitterze, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube, aby mieć dostęp do dalszych informacji.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź