Prezentujemy Simomaniaka: Black Essence

2015-01-28 23:27:33, komentarzy: 0

 

 

Kolejny wpis  SIMGURU ZERA  6stycznia 2015

Prezentacja simomanaka  Black Essence

 

 

 

W tym odcinku Prezentujemy Simomaniaka przedstawiamy długoletnią fankę i twórczynię filmów z rozgrywki – Black Essence.

·       Od jak dawna jesteś fanką The Sims?

Jestem dumną i oddaną fanką The Sims od długich czternastu lat. Chociaż jestem entuzjastką gier wideo i grałam w wiele fantastycznych tytułów w ciągu dwudziestu siedmiu lat mojego życia na tej planecie, żadna inna gra nie podbiła mego serca tak jak The Sims. Gdyby w tej chwili z całego świata miały zniknąć wszystkie gry poza jedną, dopóki pozostaną The Sims, w pełni zadowolę się tylko nimi.

 

 

      Co najbardziej lubisz w The Sims 4?

Odświeżenie świata to najlepszy opis tego, czego dokonały The Sims 4. Ta gra, trzymając się swoich korzeni, rozbudziła u graczy przywiązanie i poczucie zachwytu, które, moim zdaniem, stanowiły o uroku całej serii. W The Sims 4 najbardziej lubię możliwość nawiązywania emocjonalnych i psychologicznych związków z moimi Simami. Lubię móc dzielić z nimi wzloty i upadki ich małego życia. Nie siedzę jednak tylko i bezczynnie obserwuję zmagania oraz triumfy Simów, ale faktycznie pomagam im przeżyć te chwile w ich życiu. To dla mnie bardzo satysfakcjonujące i sprawia, że The Sims są tak wyjątkową grą. Naprawdę nie chciałabym, żeby wyglądała inaczej!

·       Jakiego rodzaju opowieści lubisz snuć w The Sims i dlaczego?

Wymyślając własne opowieści do The Sims, stosuję mnóstwo różnych środków. Lubię opowiadać historie o Simach, których zbliżyła do siebie siła wyższa. Tworzę Simów w taki sposób, aby pokazywali, przez co muszą przechodzić prawdziwi przyjaciele, pary i małżeństwa, włącznie z ich niepowodzeniami i problemami. Często mam wrażenie, jakby moi Simowie uczyli mnie i mam nadzieję, że inni czują to samo!

 

   Co najbardziej lubisz w tworzeniu filmów z rozgrywki?

Przygotowywanie filmów z rozgrywki to dla mnie największa radość! Uwielbiam móc wyrażać swoje przemyślenia i pokazywać wydarzenia z mojego życia poprzez Simów oraz dzielić się tym z osobami, które lubią to oglądać. Filmy z rozgrywki to coś więcej niż tylko oglądanie, jak ktoś gra w grę wideo. Te filmy przyciągają do siebie osoby o podobnych zainteresowaniach, które okazują zachwyt i poparcie dla czegoś, w co lubią grać. Staram się, jak mogę, by dzięki moim filmom oglądający myśleli, czuli i reagowali na liczne niespodzianki, jakie płata nam życie w różnych sytuacjach. Cokolwiek by o nich nie mówić, filmy z rozgrywki uwypuklają to wszystko, co kocham w moim życiu.

·       Jakiej porady udzielisz komuś, kto dopiero zaczyna tworzyć własne filmy z Simami?
Ostatnio wysłałam na mój kanał YouTube dwa filmy, w którym mówię, czego wymaga tworzenie filmów z rozgrywki w The Sims. Najważniejszą radą, jakiej mogę udzielić początkującym, jest ta, by zachować konsekwencję w tym, co się tworzy. Wasze filmy powinny odzwierciedlać to, jakimi osobami jesteście. Ilość pracy, jaką wkładacie w swoje filmy, wiele o Was mówi. To Wasza osobowość ma przyciągnąć oglądających. Czasami pojawiają się silne emocje, ponieważ ludzie lubią osądzać innych, ale pamiętajcie, by nigdy nie rezygnować z tego, co zaczęliście. Nie pozwólcie, by negatywne uwagi wpłynęły na to, co czujecie do Simów oraz na opowieści, jakie snujecie w swoich filmach. Nie ma niedobrego czy dobrego sposobu wyrażania własnych emocji we własnych filmach. Bez względu na to, dokąd zaprowadzą Was Wasze filmy o Simach i Wasz kanał YouTube, zachowajcie skromność. Liczy się jakość, a nie ilość i to Wasza skromność powinna stanowić o wartości Waszej pracy. Wierzcie w siebie!

Czy tworzysz coś fajnego do The Sims 4? Pokaż nam to, używając etykietki #SimSpotlight. Być może to Ciebie zaprezentujemy w jednym z następnych odcinków!

Utrzymujcie z nami kontakt: śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

 

źrodło the sims ofialny blog 

 
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź