Propozycja z Galerii: Parcele sklepowe w The Sims 4 Witaj w Pracy

2015-04-29 15:38:28, komentarzy: 0

Idziesz do sklepu?

Nieprzemijająco jesteśmy pod wrażeniem wspaniałych budynków, jakie potrafią tworzyć Simomaniacy. Chociaż to my przygotowaliśmy narzędzia dla budowniczych, wciąż zachwycamy się tym, co można za ich pomocą zrobić. Po publikacji The Sims 4 Witaj w Pracy mieliśmy okazję obejrzeć sporo nowych, niesamowitych dzieł. Gracze wykorzystywali nowe obiekty i dekoracje, by tworzyć fantastyczne budynki. Dzisiaj przyjrzymy się kilku sklepom, które wykorzystują nowy system firm handlowych w grze.

Masz już własny sklep, zbudowany przez siebie? Szukasz sklepów, które Twoi Simowie będą mogli odwiedzić w wolnym czasie? Oto kilka świetnych parceli, które możesz za darmo pobrać do swojej gry prosto z Galerii. Masz do niej łatwy dostęp w grze, w Internecie oraz przez swoje urządzenie przenośne (iOS i Android)!

Jeśli chcesz dobrze wykorzystać nową umiejętność pieczenia, przyjrzyj się Kafejce i Piekarni (Café & Bakery), której twórcą jest flubber32c4. Zgodnie z nazwą jest to maleńka piekarnia, przed którą ustawiono kilka wygodnych siedzeń dla pracowników, chcących trochę się zrelaksować.

 

Miejsce po drugiej stronie skali zajmuje Prince Center, które zbudował MafiPrince. To raczej cała galeria handlowa niż zwykły sklep. Wewnątrz mieści się kilka różnych sklepów, z których każdy sprzedaje całkiem inne rzeczy. Szukasz gier wideo? Pączków? Zabawek? Błyszczących skał? W Prince Center znajdziesz każdy z tych towarów.

 

Bottlebrush Wharf Greenismeena pod względem rozmiarów plasuje się gdzieś pomiędzy poprzednimi przykładami. Pomimo tego, że zajmuje niewielką parcelę o wymiarach 40x30, Warf mieści w sobie kilka małych sklepów, w których możesz kupować ubrania, relaksować się lub wybrać coś do jedzenia w piekarni. Bottlebrush Wharf to coś więcej niż tylko sklep. Warto spędzić tam cały dzień.

 

Little Designer’s Shop, który stworzyła pavlaprovaz, to świetne miejsce, jeśli szukasz modnych mebli. To wesoły, kolorowy lokal z pustym drugim piętrem – znakomicie nadaje się na magazyn towarów sprzedawanych na dole!

 

Jest także mnóstwo innych sklepów, które warto zobaczyć. Na przykład świetne studio fotograficzne z naszych zwiastunów oraz setki innych do obejrzenia w Galerii. Udało Ci się zbudować jakieś fajne firmy handlowe w The Sims 4 Witaj w Pracy? Jeśli tak, daj nam znać! Zawsze wypatrujemy nowych, ekscytujących miejsc do odwiedzenia!

Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź