Śpiewanie w simlish z Echosmith, Big Data i nie tylko

2015-04-29 15:27:27, komentarzy: 0

Tworzenie muzyki w stylu simlish

Zapewne znacie kilka słów w języku simlish – jest całkiem prawdopodobne, że gdybyście wybrali się na wycieczkę do Wierzbowej Zatoczki, poradzilibyście sobie, mówiąc tu i tam „Sul, sul” i „Jiboo”. Ale mówić płynnie w simlish... Albo śpiewać w simlish? To całkiem inna historia. Ostatnio stało się to udziałem kilku zespołów, które nagrywały muzykę do The Sims 4 Witaj w Pracy*.

Podczas rozmowy z Echosmith spytaliśmy o proces przerabiania ich przeboju „Nothing's Wrong” na wersję w simlish! 

Ale najpierw obejrzyjcie film przedstawiający sesję nagrywania oraz zawierający kilka piosenek wykonywanych w simlish przez Echosmith, Big Data, New Politics oraz Katy Tiz.

Jak trudno nagrywało się w simlish? Według Noaha Sieroty z Echosmith, który nagrywał piosenki w kilku innych językach, ten zaliczał się do najtrudniejszych. „Jest prawie na szczycie listy tych trudnych. Jego trudność oceniłbym na 8 z 10” – zażartował. Powiedział nam także, jak zareagowali jego znajomi, gdy zdradził im, że nagrał piosenkę do The Sims. „Wszyscy, którzy wiedzą, co to jest simlish, byli zachwyceni. A całkiem sporo ludzi to wie! To było zabawne – rozmawiamy sobie o tym, że nagraliśmy piosenkę do The Sims i nagle pytanie: Zaraz, śpiewaliście w simlish?! Naprawdę wielu ludzi kojarzy to automatycznie.”

Noah powiedział także, że gra w The Sims od 10 lat i śmiejąc się, wyjawił, że on i główna wokalistka, Sydney, uwielbiali tworzyć w grze swoich znajomych. „W grze można robić naprawdę szalone rzeczy – powiedział. – A to było nasze ulubione zajęcie. Tworzyliśmy przyjaciół, a potem mówiliśmy każdemu: Hej, stworzyliśmy Cię w The Sims! Dawaliśmy im zabawne stroje, żeby śmiesznie wyglądali.”

A ponieważ rozmawiamy z członkiem topowego zespołu, musieliśmy zapytać o muzykę – Noah chce coś przekazać aspirującym muzykom. „Najważniejsza rada, jakiej mógłbym udzielić, to taka, by znaleźć w sobie pasję do muzyki i tego, co można dzięki niej osiągnąć” – powiedział. „Muzyka łączy ludzi w naprawdę niesamowity, silny sposób. Nawet jeśli nie chcesz tworzyć muzyki super serio, możesz dotrzeć do ludzi, którzy chcą posłuchać czegoś niepoważnego, radosnego. Albo do ludzi, którzy przeżywają ciężkie chwile.” Dodał: „Gdy zrozumiesz, czym naprawdę jest muzyka, dopiero wtedy otworzy się przed Tobą pełnia możliwości. A gdy uzyskasz już tę perspektywę, możesz docierać do coraz większej liczby odbiorców i pisać piosenki, które będą łączyły coraz więcej ludzi.” 

Chcecie wziąć udział w imprezie z Echosmith (albo Big DataNew Politics czy Katy Tiz) w The Sims 4 Witaj w Pracy? Zmieniliśmy ich wszystkich w Simów i umieściliśmy w Galerii! Sprawdźcie sami. Kto wie? Może okaże się, że Wasi ulubieni muzycy są także całkiem niezłymi lekarzami. 

Twoi Simowie rządzą w swoim miejscu pracy dzięki dodatkowi The Sims 4 Witaj w Pracy. Kontrolujesz każde działanie swoich Simów, którzy mogą prowadzić trzy aktywne kariery zawodowe – ratując innym życie jako niezłomni doktorzy, rozwiązując sprawy kryminalne jako nieustraszeni detektywi albo tworząc wynalazki jako genialni naukowcy. Możesz także poddać próbie ambicje przedsiębiorcze swojego Sima, tworząc i modyfikując własną firmę handlową. Oprócz tego są nowe lokale, więcej umiejętności do opanowania oraz możliwość zaprzyjaźnienia się z kosmitami!

Nie traćcie kontaktu! Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i Instagramie oraz subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE).

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź