W ciągu walentynkowego weekendu Wasi Simowie baraszkowali ponad 5 milionów razy!

2015-03-31 16:35:03, komentarzy: 0

Miłość wisiała w powietrzu.

Okazuje się, że Simowie bardzo lubią bara-bara!

W zeszłym tygodniu zaproponowaliśmy społeczności graczy wyzwanie: jeśli zdołacie w sumie wykonać 4 miliony razy bara-bara w The Sims 4 w ciągu walentynkowego weekendu, wszyscy posiadacze The Sims 4* otrzymają nowego gnoma w marcowej aktualizacji. A jeśli osiągnięcie niesamowitą liczbę 5 milionów bara-bara, załączymy także dwie nowe fryzury.

Policzyliśmy wszystko, przeanalizowaliśmy dane i dowiedzieliśmy się dokładnie, ile razy Simowie baraszkowali podczas weekendu.

A zatem, co z tego wyszło? Wasi Simowie baraszkowali w niesamowitym tempie od piątkowego wieczoru przez weekend aż do poniedziałku. Śledziliśmy to wszystko, a oto wyniki:

 

Wow, to naprawdę dużo miłości! I mnóstwo dzieciaczków. Świetna robota, Simomaniacy! Mamy nadzieję, że podobało Wam się to zadanie i już nie możemy się doczekać, by dać Wam w marcu nowego gnoma (oraz dwie nowe fryzury).

*Kiedy udostępniona zostanie nowa aktualizacja gry głównej, podczas kolejnego logowania pojawi się pytanie, czy chcesz ją pobrać. Kliknij „tak”, a cała nowa zawartość zostanie pobrana.


Śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Własna strona internetowa za darmo - sprawdź